Паростки етнічної злочинності: мешканці декількох вулиць потерпають від “гастролерів”

Бригада з чотирьох приїжджих чоловік, серед яких одна вже поважних років жінка ромської національності та троє чорнявих молодиків, буквально тримають в облозі окраїнні мікрорайони в Золотоноші, де проживають одинокі пенсіонери.

За повідомленням Черкаського краю, незвані гості ходять по хатах і виманюють у літніх людей гроші, розповідаючи різні байки. Як розповіла начальник міського центру соцдопомоги Людмила Неліна, в однієї жінки виманили 7 тисяч гривень, в іншої — 5. Бачили шахраїв на вулицях Кузнєцова, Саксаганського.

Про незваних гостей повідомлено й міліцію, але не так просто їх затримати, вони працюють досить мобільно. Тому стареньким потрібно наказувати, щоб не пускали в свої домівки сторонніх людей, а у випадку чого — щоб кликали на допомогу своїх родичів, сусідів, знайомих. Шахрайство стало досить поширеним способом заробітку. Від нього можуть постраждати не тільки старші, а й досить молоді люди, котрим пропонують всілякі послуги через картки та мобільні телефони, через надання різних кредитів.