На Колгоспній вислухали турботи мешканців, на Шевченка і Комунарівській встановили баки та провели суботник [ФОТО]

Вивіз сміття, крадіжки дротів, автобусна зупинка. Такі питання піднімали мешканці вулиці Колгоспна на нещодавній традиційній зустрічі з міськими обранцями. Громадський діалог, як завжди, виявився продуктивним та в певній мірі неформальним, адже обговорювали учасники не лише комунальні проблеми, а й загальнодержавні в цілому.

Почали, як годиться, з типової для золотонісців колізії – вивіз сміття. Точніше, не самих відходів життєдіяльності, але гілок від старих дерев. Проблема ж виникла через банальне незнання усіх тонкощів роботи міської системи вивезення. Жителі вулиці з подивом дізналися, що деревину можна нікуди не виносити, адже за заявкою сюди в будь-який час може приїхати спецтехніка для утилізації.

Дедалі більше турбує тутешніх абонентів телефонного зв’язку ганебне явище, з яким з різними успіхами намагаються боротися і правоохоронці, і зв’язківці – масові крадіжки дротів. Серед різних причин таких випадків мешканці вбачають і стан мереж, який може провокувати злодіїв. За їхніми словами, дроти висять так низько над землею, що в будь-якого злочинця рука сама потягнеться, аби поцупити дорогоцінний метал. Не треба навіть докладати зайвих зусиль. За мотивами діалогу, надалі міськвиконком розпочне діалог з керівництвом місцевого відділення “Укртелекому”.

ВУлиця колгоспна 03

Люди похилого віку висловили пропозицію щодо перенесення автобусної зупинки ближче до їхньої вулиці. Перший міський маршрут проходить зовсім поруч, та до зупинки добиратися доволі складно. На думку присутніх, можна трохи оптимізувати розташування для зручності усіх. Консультації з керівництвом АТП щодо зміни місця дислокації пункту розпочнуться зовсім скоро.

Найбільша ж біда, котра точно не входить до компетенції органів місцевого самоврядування, і до якої золотонісці поки що не можуть морально звикнути – ціни на газ. Більшість нині поки що не розуміє, яким чином взимку будуть оплачувати майбутні квитанції.


ВУлиця колгоспна 01 ВУлиця колгоспна 02

Тим часом вже й видніються результати попередніх подібних зустрічей у інших мікрорайонах Золотоноші.

Біля так званої “китайської стіни” на вулиці Шевченка, як і декларувалося, мешканцям вирішили проблему із аварійною вербою, котра погрожувала завдати неприємних наслідків. Також біля будинку з’явились нові сміттєві баки, про поступову закупівлю яких розповідав нещодавно очільник “Водоканалу” Сергій Кузнєцов.

ВУлиця шевченка Китайка 04 ВУлиця шевченка Китайка 01 ВУлиця шевченка Китайка 02 ВУлиця шевченка Китайка 03

На “свайному полі” біля будинку першого будинку на Комунарівській відбувся анонсований суботник. Працівники згаданого “Водоканалу“, фахівці управління ЖКГ та місцеві жителі звільняли залишений забудовниками пустир від рослинності та дбайливо розкиданого золотонісцями побутового сміття. Хоч явка мешканців на, в теорії, спільний захід “зашкалила” – з’явилося аж три особи – та завдання і прохання “комунарівців” виконане.

комунарівська 04 комунарівська 01 комунарівська 02 комунарівська 03