Золотонісці будуватимуть місто власними руками [ПРЕВ’Ю]

Міська рада започаткувала новий підхід до формування бюджету розвитку Золотоноші. До нього у першу чергу будуть внесені проекти, сформовані мешканцями міста. Мова йде про ініціативи щодо ремонту, реконструкції, будівництва та інших робіт з благоустрою дворових заїздів, вулиць і провулків та новацій житлово-комунального напрямку. отримала назву така ініціатива красномовну – відкритий конкурс «Золотоноша власними руками». Як жителі багатоповерхівок, так і приватного сектора віднині мають право надати проекти (проектно-кошторисну документацію з експертним висновком щодо її вартості) з вирішення своїх найболючіших проблем. Для цього створена конкурсна комісія, яка буде розглядати запропоновані проекти та направляти їх депутатам міської ради на включення до бюджету розвитку міста.

За словами організаторів, сюди входять капітальні ремонти чи реконструкція дахів багатоповерхових житлових будинків, дворових заїздів та покриття прибудинкових територій, освітлення прибудинкових територій, встановлення дитячих та спортивних майданчиків на них.

Стосуватиметься програма і реалізації заходів щодо формування поведінки дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища. Вектор подальшого розвитку міста планують направляти власним прикладом, створюючи умови, які сприяють чистоті й красі Золотоноші. Під такою ідеєю мають на увазі ремонт, будівництво дитячих і спортивних майданчиків в місцях загального користування, благоустрій парків та скверів, ремонт пам’ятників, ліквідація стихійних звалищ, освітлення місць загального користування, ремонт тротуарів та доріг міста, облаштування лежачих поліцейських тощо. Хоча й зазначають, що ініціативи містян переліком цим обмежуватись не будуть.

Розмір співфінансування залежить від необхідності, складності проекту, обсягу додатково залученого ресурсу за рішенням конкурсної комісії та погодженням сесії Золотоніської міської ради. Як задекларовано, в деяких випадках може складати 100% від вартості.

Адміністратором проекту призначено Управління житлово-комунального господарства. Перший етап відбудеться 14 жовтня цього року о 10-й годину у залі засідань міськвиконкому. Заявки ж прийматимуться до 12 жовтня.

Читайте також:

Положення про конкурс

Форма заявки на участь

Подати заявку на участь у конкурсі організатори запрошують до Управління житлово-комунального господарства на вулиці Шевченка 70 (5-33-46) та до Управління економіки на Садовому проїзді 3 (5-23-94, 5-25-17).