Підозрюваний у вбивстві на полі знаходиться під домашнім арештом, – Прокуратура

Днями на Золотоніщині уночі застрелили молодого чоловіка. Неподалік села Бакаївка браконьєри нібито сплутали у прицілі тепловізора людину зі звіром. Від отриманих поранень чоловік загинув на місці. Сюжет ТРК “Рось” розповідає, що сиротою залишилася одинадцятимісячна донечка. Втратили годувальника: удова, батько-інвалід та мама-пенсіонерка. Особу душогуба встановлено. Кримінальне провадження зареєстроване за статтею умисне вбивство. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Не побачить перших самостійних кроків своєї доні і тато Володимир Степiка. На згадку про 27-річного чоловіка залишилися сімейні фото, де вони щасливі разом, де з уст не сходить його фірмова усмішка.

З дванадцяти років усю важку роботи у господарстві виконував Володя. Батько отримав інвалідність, тож допомогти міг лише порадою. Хлопець, розповідають рідні і сусіди, ріс чуйним і товариським. Після школи, отримав освіту в училищі, вступив до вишу. Не закінчив – зашкодила матеріальна скрута, потрібно було утримувати власну родину, допомагати батькам.

Володимир працював водієм в одному із Золотоніських сільгосптовариств. Про нього там лише найкращі відгуки. Про що свідчить нещодавня замітка у місцевій районці. Після роботи чоловік лагодив автомобілі. Кажуть, мав золоті руки.

Чому молодий чоловік опинився злощасної ночі на кукурудзяному полі біля чужого села, рідні та друзі родини й гадки не мають.

За повідомленням Золотоніської прокуратури, у ході досудового розслідування встановлено, що другого вересня близько 22 години громадянин З. прибув на полювання до можливого місця виявлення дикого кабана – поле № 6 із насадженням кукурудзи, яке перебуває в оренді ТОВ «Красногірське». При цьому для здійснення полювання він мав при собі зареєстрований на себе мисливський нарізний карабін «Remington 700» 308 калібру.

Під час незаконного полювання на полі правила поводження з вогнепальною зброєю горе-мисливець проігнорував, а візуального контакту з постраждалим не мав. За годину після появи підозрюваний почув звуки, характерні для пересування живої істоти. Помилково розраховуючи на те, що це звуки дикого кабана, спрямував ствол карабіну у бік Степіка.  Наслідок – постріл у голову. Від тілесних ушкоджень хлопець помер на місці.

Допитаний підозрюваний вину визнав повністю, розповів як вчиняв злочин, добровільно видав нарізний карабін, прилад нічного бачення та тепловізор.

Відносно нього до суду направлено клопотання щодо тримання під вартою. Вирок феміди – домашній арешт з електронними засобами контролю.

Досудове розслідування триває.