ДП “Златодар” відвідав міністр економіки [ФОТО]

Сьогодні золотоніські харчовики зустрічали Айвараса Абромавічуса та голову Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука. Столичні посадовці приїхали до міста з однією метою – відвідати нещодавно кризове держпідприємство “Златодар”.

На нараді, котра відбулась за участі директорів підприємств Держрезерву, а також міського голови Віталія Войцехівського та голови РДА Олександра Лісового, міністр економічного розвитку і торгівлі висловив ряд позитивних оцінок щодо нинішнього стану “Златодару”.

Абромавічус відзначив позитивну динаміку змін на підприємстві. Найголовніше – відновлюється економічний потенціал та поступово вирішується питання з минулорічними боргами із заробітної плати.

Разом з тим міністр наголосив на якнайшвидшому розслідуванні фінансових злочинів, які призвели до зубожіння колись потужних підприємств. У одній Золотоноші, за словами Абромавічуса, зникло 112 тисяч тон зерна, що складає 1600 вагонів. Всього по країні нестача складає 250 тисяч тон. Новому керівництву “Златодару” очільник відомства доручив передати до правоохоронних органів максимум інформації про нестачі.

Вже після відвідин посадовець уточнив через свій Твіттер, що схеми розкрадань були різноманітними, але достатньо простими. При великому бажанні правоохоронцям не складно буде довести справи до логічного кінця.

Нагадаємо, вже декілька тижнів у Золотоноші діє спільний проект ДП «Златодар» та міської ради, який передбачає забезпечення місцевих жителів соціальним хлібом. Мета співпраці – доставка дешевих хлібобулочних виробів у віддалені мікрорайони міста. Завдяки цьому автори намагаються також підтримати місцевого товаровиробника та в перспективі збільшити кількість робочих місць на державному підприємстві.

Самі ж харчовики розповіли про перспективи відновлення економічної потужності ДП та труднощі, з якими зіткнулися.

ДП Златодар 01 [870_650] ДП Златодар 02 [870_650] ДП Златодар 03 [870_650] ДП Златодар 04 [870_650] ДП Златодар 05 [870_650]