Гельмязівським школярам відкрили клас для вивчення робототехніки [ФОТО]

На День знань учні Гельмязівської школи отримали унікальний клас робототехніки. Представники компанії «Пролего» здійснили презентацію своїх технологій, наочно продемонструвавши школярам їхні можливості.

– Тут поєднані багато наук: математика, логіка, фізика, інформатика. Та найцікавіше – коли ти можеш побудувати робота, а ще – написати програму і щоб цей робот почав виконувати ті дії, які ти закладеш у цю програму. Якраз над цим ви і будете працювати, – звернувся до школярів ініціатор проекту, голова ОДА Юрій Ткаченко. – Повірте мені: якщо ви гарно зможете вивчити цей предмет, у кожного з вас буде гарне майбутнє. Тому, що вже сьогодні працюють роботи на багатьох підприємствах, зокрема, на Черкащині.

За повідомленням обласного Департаменту освіти і науки, на першому занятті з курсу робототехніки учні слідкували за рухами створеного на основі LEGO технології робота та мали можливість самі покерувати ним.

lego 4 [870_650]

Наразі впровадження навчальної програми LEGO Education в Україні заплановано в чотирьох навчальних закладах Черкащини. Зовсім скоро теорію та практику робототехніки опановуватимуть учні Золотоніської гімназії.

LEGO Education працює декілька десятків років більш ніж у 40 країнах світу. В Україні програма бере початок від 2008 року. За цей час компанією «Пролего» були розроблені та адаптовані навчальні програми для дітей віком від 2 до 18 років. Усі програми акредитовані Міністерством освіти і науки України і рекомендовані до використання у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України.

Основною метою діяльності компанії Пролего є надання українським дітям найсучасніших методів та засобів навчання, які б заклали надійну основу для їхнього подальшого успішного життя.

lego 2 [870_650]

За словами авторів, надсучасні електронні та комп’ютеризовані конструктори сприяють практичному засвоєнню точних наук через моделювання і створення роботів та механізмів. Вивчення ж комп’ютерного програмного забезпечення для програмування роботів та аналізу даних від початкового до професійного рівнів створює умови для розвитку та становлення майбутніх фахівців.

Нагадаємо, у березні компанія «Пролего» презентувала черкаським депутатам свою програму «Робототехніка». Пізніше на сесії обласної ради внесли зміни до програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти, що передбачає впровадження в школах робототехніки.

Представники компанії пояснили, що завдяки цій програмі школярі зможуть граючись опановувати ази фізики, математики, логіки та інформатики: з деталей одного робота можна скласти багато різних конструкцій.

lego 1 [870_650] lego 3 [870_650]