Під Верховною радою постраждало троє золотоніських правоохоронців

Серед поранених під час нещодавніх сутичок біля головного законодавчого органу країни є і троє золотоніських інспекторів патрульної служби. Це – Роман Голубничий, Олександр Кулик і Владислав Тільний. Усього в Києві тоді перебувало десять дільничних і патрульних з нашого міста. Усі вони стояли в епіцентрі вибуху.

Двох правоохоронців прооперували відразу у Києві: одному осколок гранати роздробив колінну чашечку, іншому поранило ноги. Третього нашого земляка прооперують у Черкасах, куди вже перевезли усіх.

Взагалі у згаданих подіях постраждало 17 працівників МВС з Черкащини (це – найбільша кількість серед представників інших областей).

Золотоніські правоохоронці не залишили своїх колег у біді. Тільки-но отримавши тривожні новини, вони оперативно зібрали кошти на лікування і передали їх через заступника начальника УМВС у Черкаській області, начальника міліції громадської безпеки Віктора Іванька, який відвідав постраждалих у Києві.

Збір коштів і продуктів харчування у Золотоніському міськвідділі продовжується. Як тільки наших хлопців перевезли до Черкас, їх провідав міський керівник Олександр Охріменко. Начальник міськрайвідділу переймається долею своїх підопічних, а особливо – Саші Кулика, у якого складна травма коліна.

Нині є велика надія на те, що молодість переборе усі наслідки поранень.

Марина БІЛЕЦЬКА, тижневик “Златокрай”