Учасників фестивалю патріотичної пісні оцінюватимуть Анатолій Гнатюк, Юлія Антипенко та Crazy Mass

З метою відродження національних традицій та виховання патріотизму молоді 18 вересня у місті розпочнеться фестиваль “Героям слава!”. У заході матимуть змогу взяти участь учні старших класів, студенти навчальних закладів з різних регіонів міста, солісти, творчі колективи та гості міста Золотоноша.

Проводитиметься фестиваль у два тури – відбірковий та гала концерт. Виконавці ж будуть розподілені на декілька номінацій: солісти, творчі колективи, дуети, тріо, ансамблі малих та великих форм.

Учасники виконають два твори на патріотичну тематику. Тексти творів можуть бути написані державною мовою та мовами меншин, які проживають на території України.

Оцінюватимуть виступи заслужені артисти Анатолій ГнатюкЮрій Васильківський та Ніна Мирвода, столичний репер Crazy Mass. Також до складу журі увійдуть поетеса Ніна Жук, лауреати Слов’янського базару Ганна Твердоступ і телевізійного шоу “X-Фактор” Юлія Антипенко.

Витрати на організацію та проведення фестивалю, проживання та харчування делегатів здійснюватимуться за рахунок коштів приймаючої сторони.

Заявку на конкурс (завантажити) можна надіслати, скориставшись нашою громадською онлайн-приймальнею.