Намагаючись вогнем прибрати стерню, жителька Дмитрівки спалила сарай [ФОТО]

У Піщаному через необережне поводження з вогнем на відкритій території виникло загоряння сухої трави. Вогонь швидко поширився на площу, що складала майже три гектари.

За повідомленням обласного управління ДСНС, першими вогнеборцями на місці модії стали місцеві жителі. Сільський голова Володимир Єщенко, дізнавшись про пожежу, організував місцевих добровольців, які за допомогою діжки із водою зуміли зупинити поширення вогню. Остаточно пожежу вдалось ліквідувати за годину, коли на допомогу селянам прибув черговий караул Золотоніської пожежно-рятувальної частини.

Ледве рятувальники ліквідували негоду, як із села Дмитрівка надійшла інформація про загоряння стерні, яке загрожувало поширитися на споруди. Пожежу спричинила місцева господарка, котра у такий спосіб намагалася звільнити площу. Згодом, коли вогонь став швидко поширюватися в напрямку господарських будівель сусідів, жінка злякалася і повідомила про небезпеку рятувальникам.

Попри зусилля 68-річної місцевої мешканки, яка намагалася ліквідувати вогонь власними силами, ще до прибуття фахівців пожежа поширилася та знищила надвірну споруду в якій зберігалася пшениця, кукурудза та солома загальною вагою близько чотирьох тон.

Аби ліквідувати пожежу, до місця події крім рятувальників було спрямовано ще й спеціально пристосовану техніку СТОВ «Пальміра».

пожежа піщане

пожежа дмитрівка