На Золотоніщині затримано організовану групу цвинтарних вандалів

До Золотоніського міського відділу міліції звернувся 52-річний житель одного із сіл району та повідомив, що невідомі з могили його матері викрали металеві елементи пам’ятника.

За повідомленням обласного управління МВС, правоохоронці встановили, що зловмисники на місцевому цвинтарі пошкодили ще десять могил. При огляді прилеглої території вони побачили, як з іншої сторони кладовища виїздить легковий автомобіль, в причепі якого лежали металеві речі. Наздогнавши його, працівники міліції побачили в причепі частини огорож з могил. Крадіями виявились місцеві жителі, віком від 17 то 59 років. Їх було затримано для свідчень.

В кабінеті слідчого вони зізналися у вчиненому та розповіли, що таким способом вирішили підзаробити. В ході слідства було встановлено, що у кожного із чоловіків були свої обов’язки. Вночі наймолодші хлопці руйнували могили і ховали у кущах метал. А старші чоловіки займалися перевезенням та реалізацією краденого.

За даним фактом слідчим відділенням Золотоніського міського відділу міліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. На даний час вирішується питання про притягнення чоловіків до кримінальної відповідальності за частиною 3 статті 297 (Наруга над могилою) Кримінального кодексу України.