Молодь міста повернулась зі “Школи громадської активності”

Учора юні золотонісці завершили участь у ініціативі, організованій Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром у партнерстві з Громадським інститутом розвитку краю “ГІРКА” за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, у співпраці з Британською Радою. Проводилася Школа з 28 по 30 серпня у заповідному урочищі Холодний Яр.

Міський будинок дитячої та юнацької творчості повідомляє, що під час заходу учасники познайомилися з діяльністю громадських організацій Черкащини, отримали знання з проектного менеджменту, фандрайзингу, PR. Також молодь розробляла власні соціальні проекти та презентувала їх.

Окрім навчання, було й приємне спілкування з однолітками, розваги, вечірні вогнища, ночівля в палатках тощо. Після завершення учасники отримали сертифікат від British Counsil.

Серед молоді, яка відзначилася, опинився і Золотоніський школяр. Ярослав Кобець розробив власний соціальний проект і пропонуватиме місцевій молоді підтримати його та реалізувати протягом наступних місяців. Найкращі проекти мають шанс отримати фінансову підтримку від Британської Ради.

Деталі поки що оприлюднено, проте найближчим часом в установі обіцяють оголосили дату та місце проведення зустрічі юнаками та дівчатами.