У Золотоноші знову лунали «Звуки Незалежності» [ФОТО]

21 серпня відбувся третій молодіжний фестиваль «Звуки Незалежності», котрий в цьому році вразив своїми масштабами та варіантами дозвілля для містян.

За словами одного з організаторів події, Олексія Неділька, головна мета – розвиток творчого потенціалу молоді, щоб золотоніські юнаки і дівчата розкривали себе.

На території парку Шевченка жителі міста мали можливість не тільки насолодитися музикою, а також взяти участь в різноманітних заходах.

Під час фотоквесту учасники, за задумом, мали сфотографуватися з мером міста, цікавими людьми, а також на фоні архітектурних пам’яток та визначних місць.

Однією з родзинок виявився місцевий коваль, який продемонстрував свою майстерність для всіх бажаючих.

звуки незалежності 1

Не лишилися без уваги містян різноманітні конкурси та розваги, котрі не давали  відвідувачам сумувати: фотосушка, боді-арт, народна ярмарка, майстер-класи та показові виступи місцевої школи карате.

Вечір був повністю присвячений рок-музиці: на сцені фестивалю з’явилися учасники попередніх років та колективи-дебютанти. Яскравим завершенням став запуск 25-ти  повітряних ліхтарів, які заполонили простори неба над містом.

Для багатьох учасників молодіжний захід став вже традицією і день Незалежності вони не можуть уявити без нього.

– За декілька днів до фестивалю моя донька лише те і робила, що говорила мені про нього. От ми і вирішили його відвідати, – ділиться емоціями жителька міста Оксана. – Перше враження склалось дуже хороше. Вражає кількість молоді, яка дожучилась до свята.

звуки незалежності 8

Вадим та Наталія приїхали до Золотоноші виключно заради фестивалю, адже він мав непогану рекламну кампанію.

– Очікуємо колосального «трешу» до кінця дня, все дуже круто! Хотілось би бачити продовження наступними роками, – розповіли черкащани.

На думку місцевої дівчини Таїсії Чіпи, музика – це життя. Тому й, побачивши оголошення в  інтернеті, вона з подругами вирішила провести день саме тут. Юлія Ревіна в свою чергу відвідує фестиваль вже не перший рік і щоразу бачить прогрес в організації.

Як і було анонсовано, на заході розіграли велику кількість подарунків серед учасників та глядачів. Жителька міста Ольга потрапила на сцену випадково. Фотографуючи дійство, отримала запрошення від ведучого. Відповівши правильно на запитання, молода мама виграла побутову пароварку.

– Дуже приємно, що такі заходи проводяться в нашому місті, що є така молода команда, яка щось організовує і Золотоноші щось відбувається, – ділиться враженнями Ольга. – Організаторам бажаю натхнення. Не спиняйтесь на досягнутому!

Дмитро Кузьмінський, Каріна Рудікова
Фото: Каріна Рудікова

звуки незалежності 23

звуки незалежності 2 звуки незалежності 3 звуки незалежності 4 звуки незалежності 5 звуки незалежності 6 звуки незалежності 7
звуки незалежності 9 звуки незалежності 10 звуки незалежності 11 звуки незалежності 12 звуки незалежності 13 звуки незалежності 14 звуки незалежності 15 звуки незалежності 16 звуки незалежності 17 звуки незалежності 18 звуки незалежності 19 звуки незалежності 20 звуки незалежності 21 звуки незалежності 22