Золотоніські освітні заклади продемонстрували готовність до нового навчального року

Питання підготовки закладів освіти до нового навчального року ретельно вивчалося днями спецкомісією за участі заступників міського голови Світлани Судді та Олега Масла, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Сергія Бабича, керівника місцевої Санітарно-епідеміологічної служби Володимира Карпенка та очільника рятувальників міста Юрія Денисенка.

Відділ освіти повідомляє, що у майбутньому навчальному році дошкільними закладами міста буде охоплено 91 % дітей, а за шкільні парти сяде 2576 учнів. Щорічно збільшується і кількість першокласників. Цього разу їхня кількість становить 342 особи.

За результатами огляду комісія окрім фіксації стану готовності відзначила ще й ряд матеріально-технічних оновлень кожної установи.

За кошти спонсорів та батьківського комітету у Золотоніський гімназії проведено ремонти та частково оновлено меблі, дошки у класних кімнатах, встановлено відеопроектори. Силами батьків замінено 24 вікна, відремонтовано кабінети.

Після новоствореного тиру для занять з предмету Захист Вітчизни,  який облаштували у підвальному приміщені, навчальний заклад не перестає вражати творчими проектами. Завершуються роботи з оздоблення етнографічного кабінету обслуговуючої праці. Силами педагогічного колективу оновлено вчительську кімнату. Відкрито шаховий турнір «Гамбіт», зроблено капітальний ремонт актового залу та розпочато капітальний ремонт водозабезпечення гімназії.

У першій школі за батьківські кошти замінили 56 вікон. Також тут оновили меблі та дошки  у класах, відкрили новий компюторний клас за кошти місцевого бюджету.

СШІТ теж оновила меблі у класних кімнатах. У кожному навчальному кабінеті встановлені проектори та екрани. За батьківські кошти замінено 44 вікна та майже всі класні дошки. За рахунок місцевого бюджету замінили всі двері. Окрема тема – завершене гідрохімічне очищення системи опалення. Освітяни мають надію, що під час майбутнього опалювального сезону у класах справді буде тепло та затишно.

Третя школа за допомогою місцевого бюджету проводить капітальний ремонт спортзалу: вже замінили всі вікна, відремонтували стелю, продовжують ремонтом стін та електромережі. За спонсорські кошти зробили поточний ремонт даху, а за батьківські – встановили 24 нових вікна. Частково оновлено меблі та дошки у класах. Придбано проектори, ноутбуки, телевізори, кольорові принтери.

У п’ятій школі тим часом проводиться капітальний ремонт системи опалення. Завдяки фінансуванню з місцевого бюджету замінюються старі чавунні батареї на сталеві радіатори, а також пластикові труби. За батьківські кошти замінено 4 вікна. Оновлені шкільні меблі та дошки.

Шоста школа за соціальною угодою замінила вісім вікон у актовому залі. За батьківські кошти оновлено дошки, меблі у класних кімнатах та зроблено косметичні ремонти.

Не відстають від загальних тенденцій і дитячі садочки.

«Берізка» за батьківські кошти замінила 54 вікна. Тут оновили меблі, шафи, іграшки, придбали 25 ліжок. За рахунок місцевого бюджету відкрито нову додаткову групу для дітей, проведено поточний ремонт каналізації та зроблено проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту каналізації.

У ДНЗ «Сонечко» батьки встановили 52 вікна. Спонсори ж відкрили новий комп’ютерний клас. Оновлено меблі, іграшки, зроблено косметичні ремонти у групових кімнатах. За кошти міського бюджету придбано фекальний насос.

«Калинка» за батьківські кошти здійснила поточний ремонт даху, замінила 24 вікна. У закладі оновлено меблі для дітей та проведено косметичні ремонти у групових кімнатах. За кошти місцевого бюджету проведено поточний ремонт каналізації і також придбано фекальний насос.

У «Струмочку» батьки замінили 44 вікна, відремонтували стелю, де затікав дах. Оновлено меблі для дітей, зроблено косметичні ремонти у групових кімнатах.  За кошти місцевого бюджету проведено поточний ремонт даху.

Батьки вихованців «Ялинки» встановили 57 вікон та здійснили поточний ремонт системи опалення. Проведено косметичні ремонти у групових кімнатах та оновлено меблі для дітей. За кошти місцевого бюджету придбано новий газовий котел.

55 вікон замінили і батьки дітей, що відвідують ДНЗ «Веселка». Також оновлено меблі для дітей, зроблено косметичні ремонти групових кімнат.

У «Ромашці» з’явилося лише 17 вікон, проте розфарбовано центральний вхід у садочок. Оновлено меблі для дітей. За кошти місцевого бюджету придбано нову електроплиту для харчоблоку, проведено капітальний ремонт водопостачання. Вже замовлена проектно-кошторисна документація та виділені кошти для капітального ремонту даху.

Станція юних техніків провела косметичні ремонти кабінетів, розфарбувала панелі у коридорах та кабінетах, центральний вхід. За кошти місцевого бюджету оформлена проектно-кошторисна документація для капітального ремонту даху.

Незабаром розпочнеться капітальний ремонт приміщення Будинку школяра. Тут теж проектна документація вже готується.