У Вільхівських лісах діти самотужки лагодять рекреаційні зони [ФОТО]

Шкільне лісництво Золотоніського лісгоспу активно працює навіть на канікулах. Юні лісівники вирішили зробити рідний край чистішим і прибрати найвідвідуваніші місця відпочинку. Приурочили цей захід до Дня Незалежності України.

За повідомленням обласного управління лісового господарства, мова йде про рекреаційний пункт «У дубках», що розташований у Вільхівському лісництві поблизу траси. Тут завжди багато відпочивальників. Але не всі за собою прибирають. А дехто навіть руйнує вже зроблене. Тож члени шкільного лісництва під керівництвом головного лісничого Ігоря Міщенка прибрали сміття, відремонтували і пофарбували огорожу.

– Підтримання порядку у місцях відпочинку в лісі – це одна з найдошкульніших проблем. На жаль, наші люди нерідко забувають прибрати після себе. Тому допомога наших молодших колег для нас дуже вагома, – пояснює директор Золотоніського лісгоспу Микола Бас. – Впевнений, що доклавши своїх рук, своєї праці до впорядкування рекреаційних пунктів, ці діти вже ніколи не залишать по собі безлад у лісі.

Також навідалися юні лісівники до рекреаційного пункту «У соснах». Тут вони самі полюбляють відпочивати, бо розташоване місце відпочинку неподалік від екологічної стежки, що належить до навчальної бази шкільного лісництва. Тут полагодили дах альтанки, відремонтували і пофарбували лавочки та поновили написи.

шкільне лісництво 01 [870_650] шкільне лісництво 02 [870_650] шкільне лісництво 03 [870_650]