До Золотоноші повертається футбол [ПРЕВ’Ю]

Обласний футбольний чемпіонат завершує літні канікули. У суботу, окрім загальноміської святкової програми, золотонісці матимуть нагоду відвідати домашню місцевого “Спартака”

Розпочнуть “червоно-білі” друге коло турніру матчем із білозірською командою “Зоря-Черкаський Дніпро-2”. З фарм-клубом головного клубу області господарі зустрічались у далекому першому турі. Тоді найближчий резерв черкащан каменя на камені не лишив від наших хлопців – 4:1.

З того часу усі команди відіграли ще по десять ігор і загальна картина дещо змінилася. Команда з Білозір’я поступово отримала статус міцного “середнячка”, а “Спартак” майже героїчними зусиллями зумів вирватися із зони вильоту, почуваючи себе наприкінці першого кола більш-менш впевнено.

Днями золотоніська команда провела декілька товариських матчів, тому до двобою готова. За повідомленнями зі стану клубу, є у складі і певні зміни. Під час перерви залишили команду Антон Святченко та один з основних захисників Сергій Дузь. Останній продовжить виступи у першоліговому ФК “Мошни”.

Поповнення наразі одне – 23-річний півзахисник Андрій Бурий, вихованець золотоніської ДЮСШ.

Матч із Білозір’ям розпочнеться 17:00 на центральному стадіоні “Колос”.

Спартак-Зоря-870