Протягом двох діб затримано декількох крадіїв металу з цвинтарів

Золотоніські правоохоронці вночі 1 серпня затримали вандала, коли той повертався з кладовища на вулиці Пролетарській. Ніс із цвинтаря швелери й труби, розкурочивши недавно встановлений надгробок на могилі. Злодієм виявився 29-річний мешканець міста Борис З., 1986 року народження, – повідомляє Черкаський край.

Хлопець виявився професіоналом в такій цинічній справі: у нього вже є судимість за подібний вчинок, до того ж, саме зараз в суді розглядається ще одна справа про вчинену ним металеву крадіжку. Ні совісті, ні каяття. Від доньки покійного чоловіка, над могилою якого було вчинено наругу, до міліції надійшла заява зі скаргою. Ведеться розслідування щодо причетності Бориса щодо інших крадіжок на кладовищі.

А в селі Синьооківка 31 липня, ще коли й не стемніло, сільський голова Олексій Капля затримав на дорозі автомобіль «Фольксваген», який перевозив 4 металеві секції з кладовища. У салоні автомобіля було троє хлопців 19-річний Роман П., 32-річний Євген З. і 29-річний Михайло Г. із села Вознесенське, які й здійснили цю крадіжку. Зателефонувавши в міліцію, сільський голова здав правоохоронцям затриманих із рук у руки.