Площу Героїв Майдану обладнали відеонаглядом та безкоштовним WiFi

Поруч з активними будівельними роботами, перший етап яких містянам мають презентувати до Дня Незалежності, на центральній площі запроваджують і деякі технічні новації. Сьогодні фахівці встановили на ділянці камери відеоспостереження, котрі надалі допомагатимуть підтримувати правопорядок задля комфортного відпочинку.

Окремий сюрприз для золотонісців – безкоштовний доступ до інтернету у радіусі 200 метрів. Точка доступу, що працює у тестовому режимі, наразі знаходиться біля кінотеатру “Мир”. В подальшому мережу планують підсилити ще одним роутером, встановивши його біля Технікуму ветеринарної медицини.

Також комунальники повідомляють, що нарешті відремонтоване освітлення центральної вулиці на ділянці між Садовим проїздом та Черкаською.

Нагадаємо, нещодавно представники забудовників поділились із нами робочим планом реконструкції, затвердженим у січні. Працюють тим часом на площі у швидкому темпі, навіть під час вихідних днів, адже задачу ніхто не відміняв – відкрити першу пішохідну зону на День Незалежності. Після святкування ж розпочнуться більш складніші комунікаційні роботи другого етапу. Про їхні терміни наразі невідомо.

Перебудову центральної площі фінансує та самотужки освоює кошти підприємство “Спец-Агро-Соя“, котре найближчим часом розпочне будівництво потужного заводу на вулиці Обухова. Забудовник – компанія “Комільфо-Тур“, котра працює на ділянці з першого липня.

20150818_194402 [870_650]