Золотоніські ліси обладнують відеонаглядом [ФОТО]

Золотоніський лісгосп встановив другу камеру відеонагляду. Розмістили її в Прохорівському лісництві. Камера охоплює насадження Прохорівського, Ліплявського та частково Вільхівського лісництв.

– Це ліси поблизу Дніпра. Сюди їде багато людей відпочити до Дніпра, в лісі, позбирати гриби. І далеко не всі дотримуються правил пожежної безпеки, на жаль. Тому й встановили тут відеокамеру, щоб тримати ситуацію під контролем, – розповів директор ДП «Золотоніське лісове господарство» Микола Бас.

Обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що за допомогою відеоспостереження вже виявили чотири загоряння. Вони були вчасно ліквідовані і не переросли в пожежі.

Спостереження за лісовими насадженнями ведеться в робочий час. Саму камеру встановили на колишній спостережній вишці.

Для облаштування пункту надав приміщення місцевий санаторій «Жовтень». Він розташований на території колишнього маєтку першого ректора Київського університету Михайла Максимовича. Неподалік росте дуб Тараса Шевченка, оскільки поет часто гостював тут. Прохорівські лісівники вже встигли оцінити переваги відеонагляду і новацією дуже задоволені.

лісництво камери відеонагляду 01 [870x650] лісництво камери відеонагляду 02 [870x650]