Коврайська вчителька відвідала міжнародний семінар “Trans History”

У Львові відбувся міжнародний семінар “Trans History” –“Мости в минуле та в спільне майбутнє: громадянське суспільство, соціальні медіа та єврейська історія 20-го століття вУкраїні”.

Захід проводила благодійна організація “Centropa” для 40 мультиплікаторів освіти, активістів громадянського суспільства, журналістів та вчителів з України, Польщі, Німеччини та США. Учасником семінару також стала і вчитель історії та правознавства Коврайського НВК Юлія Різник.

За інформацією районного відділу освіти, українські делегати заходу зустрілися із іноземними вчителями англійської мови, історії та літератури, які використовують фільми “Centropa” в їхніх заняттях у шкільних класах. Вони ж і ділилися найкращими практиками зі своєї роботи.

Також відбувся обмін ідеями з вчителями з-за кордону. На семінарі навчилися використовувати мультимедійні фільми “Centropa” та бази даних в шкільних класах, прослухали лекції та взяли участь у дискусіях про єврейську історію в Україні та життя єврейської громади сьогодні.

Centropa” – недержавна організація зі штаб-квартирами у Відні та Будапешті, яка ставить за мету застосування сучасних технологій “для збереження єврейської пам’яті” у Центральній і Східній Європі, на території колишнього Радянського Союзу, на Балканах і в Прибалтиці. База даних організації містить 22 тис. цифрових фото і 1300 інтерв’ю.

юлія різник

Юлія Різник – перша ліворуч