Кабмін відремонтує траси “Бориспіль-Запоріжжя” та “Золотоноша-Умань”

Додаткові кошти отримає область на дорожні ремонти. За них полагодять найбільш аварійні шляхи. Про це перед Кабміном у середу клопотав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

За інформацією прес-служби установи, ямковістю нині вражено 205 тисяч квадратних метрів доріг по області. Це за підрахунками Служби автомобільних доріг. Наразі відремонтовано менше третини.

– Дороги – це наше болюче питання, – зауважив на засіданні Кабміну очільник області. – Ресурсу, що маємо, недостатньо для ремонту. А по деяких шляхах уже не проїхати. Ми підрахували: для наведення ладу там (і з урахування зимового утримання) область потребує щонайменше 40 мільйонів гривень.

Прем’єр-міністр України підтримав це прохання Юрія Ткаченка. Каже: про дорожню проблему області знає не з чуток.

– Мені навіть відправляли фото тамтешніх доріг, – пояснює Арсеній Яценюк. – Справді катастрофа. Тому я звернувся до профільного міністра, аби на Черкащину спрямували додаткові кошти.

За словами голови Черкаської ОДА, для першочергового ремонту вже визначені кілька доріг. Зокрема, М-12 (Е-50) Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка (через Вінницю); Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань; Н-01 Київ – Знам’янка та Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя.