Семеро золотонісців перемогли на черкаському турнірі з пауерліфтингу

У Черкасах відбувся відкритий турнір із пауерліфтингу, присвяченого пам’яті жертв АТО. Спортсмени змагалися з жиму лежачи та станової тяги серед чоловіків і жінок та жиму лежачи серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату.

Турнір підготувала та провела обласна громадська спортивна організація „Центр сприяння розвитку спорту та здоровому способу життя“.

Лівобережна повідомляє, що у  змаганнях взяли участь спортсмени із Золотоноші, які вибороли призові місця: 1 місце — Сергій Богдан (станова тяга — 220 кг), 1 місце — Віталій Гладкий (жим лежачи — 160 кг), 1 місце — Марина Швиденко (жим лежачи — 40 кг, станова тяга — 70 кг), 1 місце — Володимир Дмитренко (жим лежачи — 115 кг), 2 місце — Дмитро Довбиш (станова тяга 210 кг, жим лежачи — 122,5 кг), 2 місце — Олександр Носенко (жим лежачи 135 кг), 2 місце — Євгеній Подкіч (жим лежачи 120 кг).

Спортивному клубу, який знаходиться на базі Золотоніського професійного ліцею вже 7 років. За цей період було підготовлено чимало спортсменів. Справа ж не лише в здобутках, а й у тому, що до клубу приходить багато молоді, яка не байдужа до свого здоров’я та стилю життя.

Директор навчального закладу Костянтин Короткий сам є активним учасником цього клубу і прикладає максимум зусиль, щоб спортивна база відповідала попиту молоді. Він також залучає до спорту і своїх колег та учнів ліцею, які поряд із очільником навчального закладу тренуються.

відкритий турнір з жиму лежачи