“Ми є частиною держави Україна, тому завдання для всіх одні”, – військовий комісар

У Золотоніській РДА відбулась нарада з питань проведення шостої хвилі мобілізації на території району. В роботі взяли участь голови і секретарі сільських рад, керівник Золотонісько-Драбівського комісаріату Ігор Малимон, начальник Золотоніського МВ ГУМВС Олександр Охріменко.

За інформацією райдержадміністрації, під час зустрічі розглянуто питання про виконання на території району мобілізаційних завдань шостої хвилі мобілізації та обговорено проблемні питання, які виникають на місцях під час проведення мобілізаційних заходів.

Начальник мобілізаційного відділення Володимир Філімонов доповів про стан проведення чергової хвилі мобілізації, проаналізувавши роботу сільських рад в цьому напрямку. Виходячи з наведених ним даних, ситуація щодо виконання плану в районі виглядає невтішною. Посадовець назвав сільські ради, де незадовільно здійснюється робота з вручення повісток військовозобов’язаним.

Як зауважив Ігор Малимон, завдання шостої хвилі мобілізації є непростим і сільські ради мають активізувати роз’яснювальну роботу серед населення району щодо необхідності безумовного виконання вимог законів України про проведення мобілізації.

–  Ми є частиною держави Україна, тому завдання для всіх одні і поширюються для всіх громадян, – наголосив військовий комісар.

Сільські голови висловили представникам комісаріату свої зауваження та пропозиції.

Голова РДА Олександр Лісовий наголосив на необхідності налагодження тісної співпраці усіх учасників наради щодо успішної реалізації заходів часткової мобілізації на території району.