Волонтери підбили перші підсумки збирання макулатури

За два тижні Комітет сприяння обороні України зібрав на вулицях міста близько тони макулатури і поліетилену. Матеріал вже здали і заробили понад 2500 гривень.

Як зазначають у прес-службі організації, робота мобільних офісів почала виправдовувати себе ще й тим, що люди почали підходити і цікавитися реальним станом речей на передовій. А дехто взагалі лише завдяки наметам дізнався про те, що в Золотоноші діє волонтерська організація, яка від Мінсоцполітики отримала право офіційно займатися такою діяльністю. Більше того, вона єдина офіційно зареєстрована на Лівобережжі.

Окрім паперу запаси організації поповнились матрацами, подушками, крупами, картоплею та іншими продуктами, які необхідні на передовій.

Кілька родичів золотоніських бійців АТО зверталися до волонтерів у мобільних офісах за юридичною допомогою. В цьому члени організації допомогли разом із партнерами зі щойно створеного центру надання юридичних послуг учасникам АТО.

Бідкаються волонтери на нестабільність функціонування наметів. На жаль, не завжди вдається вивозити їх у різні райони міста у зв’язку з реальним браком людей, готових працювати з восьмої ранку до 17:00.

До того ж, за словами активістів, двічі за цей період автомобіль організації – ГАЗель – був змушений відправитись в ремонт. Доводилося зіштовхуватися із брутальним ставленням до членів Комітету. Інколи їм забороняли розташовувати мобільні штаби, незважаючи на офіційний дозвіл місцевої влади.

– В цілому, ми розуміємо, що мобільні офіси тільки починають набирати обертів і їх потихеньку впізнають у місті. Але ми досі потребуємо допомоги патріотично налаштованих волонтерів, старших за 18 років. Працюємо далі і бути добру! Слава Україні!, – резюмують активісти Комітету.

Нагадаємо, нещодавно члени організації відправили черговий крупний вантаж із провізією для військовослужбовців та бійців добровольчих батальйонів.