Хто має право на пільги з 1 липня

З 1 липня набрала чинності постанова Кабміну „Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян”. Дія документа поширюється на осіб, які мають статус учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, дитини війни, міліціонера на пенсії, особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи третьої категорії, особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною та статус багатодітної сім’ї.

Пільги надаються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує 1710 гривень.

До членів родини пільговика під час визначення права на пільги належать дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти, неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства першої та другої групи, непрацездатні батьки.

Міське управління праці та соціального захисту населення проводить роботу щодо визначення права на пільги вищезазначених категорій. Детальну інформацію та роз’яснення щодо порушеного питання можна отримати в зазначеній установі за адресою: вулиця Шевченка 70, кабінет № 5. Також звертатись можна за телефоном   5-22-76.

З метою попередження автоматичного припинення надання пільг фахівці управління просять терміново подати декларацію про доходи, довідку про склад сім’ї, а також довідки про доходи пільговика та членів сім’ї (на яких поширюється пільга) за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період. При особистому зверненні слід мати з собою оригінали паспорта, ідентифікаційного коду та посвідчення, що дає право на пільгу.