400 робочих місць, мільйони бюджетних надходжень: до Золотоноші завітали бразильські забудовники нового заводу

Здивувати сучасних золотонісців появою іноземців на вулицях віднедавна ледве кому вдасться. За останні роки місто гостинно зустрічало на своїй землі французів та італійців, сінгапурців та індусів, а з учорашнього дня – ще й бразильців. Когось з них до нас привело кохання, інших – дружні зв’язки міст-побратимів, ще інших – ділові інтереси, результатом яких, зазвичай, стає спорудження нових підприємств.

Як повідомлялося раніше, українська компанія “Спец-Агро-Соя” (Дніпропетровськ) збирається звести у Золотоноші завод з переробки сої потужністю 1 тис. тон на добу. На підприємстві будуть створені 400 робочих місць, а заплановані надходження до бюджету – два мільйони гривень на місяць. У жовтні минулого року сесією міської ради було ухвалене рішення про виділення земельної ділянки площею 8 гектар під будівництво підприємства.

Спец-агро-соя 01 [870x650]

22 липня з Бразилії до Золотоноші завітали постачальники устаткування, яке буде встановлено на майбутньому заводі: директор фірми Андре Марсело Сорджі, менеджер Лаоро Мендонса та представники фірми-забудовника. Вони оглянули місце під будівельний майданчик та обговорили усі деталі подальшої співпраці.

З бесіди, яка продовжилася у кабінеті міського голови Віталія Войцехівського, стало зрозуміло, що проект будівництва перебуває на стадії погодження.

Приїзд «заморських» гостей ще раз підтвердив серйозність намірів інвестора, його довіру до місцевої влади та впевненість у тому, що у Золотоноші можна успішно та ефективно працювати. До речі, назва бразильського міста Орінос, звідки прибули іноземці, теж містить у собі значення слова «золото», а це вселяє надію на те, що спільний проект стане успішним.

Спец-агро-соя 02 [870x650]