400 робочих місць, мільйони бюджетних надходжень: до Золотоноші завітали бразильські забудовники нового заводу

Спец-агро-соя 01 [856x340]

Здивувати сучасних золотонісців появою іноземців на вулицях віднедавна ледве кому вдасться. За останні роки місто гостинно зустрічало на своїй землі французів та італійців, сінгапурців та індусів, а з учорашнього дня – ще й бразильців. Когось з них до нас привело кохання, інших – дружні зв’язки міст-побратимів, ще інших – ділові інтереси, результатом яких, зазвичай, стає спорудження нових підприємств.

Як повідомлялося раніше, українська компанія “Спец-Агро-Соя” (Дніпропетровськ) збирається звести у Золотоноші завод з переробки сої потужністю 1 тис. тон на добу. На підприємстві будуть створені 400 робочих місць, а заплановані надходження до бюджету – два мільйони гривень на місяць. У жовтні минулого року сесією міської ради було ухвалене рішення про виділення земельної ділянки площею 8 гектар під будівництво підприємства.

Спец-агро-соя 01 [870x650]

22 липня з Бразилії до Золотоноші завітали постачальники устаткування, яке буде встановлено на майбутньому заводі: директор фірми Андре Марсело Сорджі, менеджер Лаоро Мендонса та представники фірми-забудовника. Вони оглянули місце під будівельний майданчик та обговорили усі деталі подальшої співпраці.

З бесіди, яка продовжилася у кабінеті міського голови Віталія Войцехівського, стало зрозуміло, що проект будівництва перебуває на стадії погодження.

Приїзд «заморських» гостей ще раз підтвердив серйозність намірів інвестора, його довіру до місцевої влади та впевненість у тому, що у Золотоноші можна успішно та ефективно працювати. До речі, назва бразильського міста Орінос, звідки прибули іноземці, теж містить у собі значення слова «золото», а це вселяє надію на те, що спільний проект стане успішним.

Спец-агро-соя 02 [870x650]

comments powered by HyperComments