Агентство розвитку Черкащини залучить інвестиції у соціальні об’єкти Чапаєвки

В рамках технічних перемовин КП «Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради» з представниками Мінрегіонбуду та Європейського інвестиційного банку відбулась робоча зустріч з керівниками загальноосвітньої школи, амбулаторії та дошкільного навчального закладу села Чапаєвка Золотоніського району.

За повідомленням Агентства, мета діалогу – залучення інвестицій на Черкащину та реалізація програми невідкладного відновлення України.

На зустрічі був присутній Чапаєвський сільський голова Володимир Янчий та в.о. директора КП “Комунальник” Чапаєвської сільської ради Анатолій Швагер.

– Наразі спільними зусиллями у громади села Чапаєвка є всі шанси отримати цільові кошти від європейських партнерів, які будуть реалізовані у напрямку відновлення інфраструктури та повноцінного функціонування соціальних об’єктів сільради, – зазначив керівник Агентства Анатолій Хмільківський.

За його словами, експертами Мінрегіонбуду та Європейського інвестиційного банку проводяться технічні роботи щодо формування відповідних комісій, які спільно з  «Агентством розвитку Черкащини» будуть забезпечувати прозорість використання інвестицій».

Агенство розвитку Черкащини 03 [870x650] Агенство розвитку Черкащини 01 [870x650] Агенство розвитку Черкащини 02 [870x650]