Золотоніський мандрівник розповість, як об’їхати Європу за 50 євро

Богдан Мартовський, відомий віднедавна своїми мандрівками автостопом, запрошує золотонісців на чергову розповідь про свої пригоди. У п’ятницю о 17:00 на стадіоні “Колос” цей неординарний житель міста презентує свою подорож Європою відстанню 15 тисяч кілометрів, на яку він витратив всього 50 євро.

Як заблукати в центрі Берліну о 12-й ночі, жити в людини, яка відвідала більше 100 країн, готувати сніданок з новозеландцем, спати на подвір’ї зі шведами в Будапешті, домовитися з данцем, щоб тобі оплатили хостел та безліч інших історій готовий розповісти Мартовський усім, кому подібний відпочинок став цікавим.

– 8 днів австостопних подорожей, 8 днів “каучсерфінгу” в різних людей різних націй, 8 днів прокидатися не пізніше 7-ї ранку, щоб встигнути роздивитись місто. Було б цікаво послухати і про інші подорожі та задати питання? – звертається до земляків організатор заходу.

Богдан Мартовський вразив золотонісців першою історією ще взимку. Тоді, виступаючи перед учнями Золотоніської гімназії, яку він і закінчував, мандрівник познайомив аудиторією із масштабною подорожжю містами України. Згодом Богдан опублікував блог із неймовірною історією про відвідини автостопом столиці Молдови Кишинева. Тоді ж він і обіцяв продовжити своє пізнання світу країнами дальнього зарубіжжя.