Мешканці золотоніського гуртожитку місяць живуть без світла та води [ВІДЕО]

Без води, світла і газу. У таких умовах останній місяць живуть 12 сімей в Золотоноші. Вимкнули їм блага цивілізації нібито за борги, інформують События.

Воду і світло їм відключили місяць тому. Поки діти нудяться без мультиків – дорослі готують їжу на багатті. Воду беруть у знайомих.

– Ось ми тут варили їжу, це тут дня три варили, поки дощі не настали, два тижні дощі були, ми потім пішли, – розповідає Світлана Пономаренко.

– Нас намагаються вижити з цього гуртожитку, відключили воду, світло, газу. Люди не можуть жити в гуртожитку, повинні йти на квартири, або до родичів, хто куди”, – скаржиться Віталіна, мешканка гуртожитку.

У заручниках ситуації – півсотні жителів. Втомившись від таких умов, люди почали вимагати пояснень у керівника навчального центру Мінагропроду, на балансі якого знаходиться гуртожиток.

Сергій Богдан аргументує – світло, воду і газ людям вимкнули за борги. Загальна сума – майже 90 тисяч гривень.

– До боржників, де є критичні обставини, де є 13110 боргу, зараз готується судовий позов. Якщо навіть буде заборгованість місячна, в районі 20 тисяч, ми зможемо якось включити воду, електроенергію, – уточнив Сергій Богдан, директор Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Люди про борги – ні сном, ні духом.

Не знайшовши відповідей на свої питання, мешканці написали заяву в міліцію. Там вже почали спеціальну перевірку. Якщо ж результату не буде – жителі готуються до акцій протесту.