З адмінпорушниками боротиметься спеціальна комісія

У Золотоноші розпочала роботу адміністративна комісія, котра матиме всі повноваження для виявлення адмінпорушників та складання протоколів на них.

Головним завданням ініціативи, яку представляють юристи та фахівці різних установ, буде врегулювання питань стихійної торгівлі, незаконного розміщення реклами на вулицях, продажу алкоголю неповнолітнім, а також порушення правил благоустрою міста. Особливу увагу при виконанні останнього пункту спрямують на створення стихійних сміттєзвалищ в райцентрі.

До складу комісії увійшли юристи Міськвиконкому, фахівці управління економіки та ЖКГ, працівники МВС. Додатково для профілактики продажу алкогольних напоїв дітям залучать начальника відділі сім’ї та молоді Віктора Харіна.

Окрім регулярних перевірок об’єктів, яких стосуються вищевказані проблеми, члени комісії також реагуватимуть на звернення громадян. Повідомити про правопорушення золотонісці можуть за допомогою гарячої лінії міського голови (5-21-72), а також скориставшись громадською онлайн-приймальнею на нашому сайті.