Уманчани підвердили статус фаворита: “УТК-Ятрань” – “Спартак” 2:0 [ФОТО]

Дива не трапилось і золотоніські футболісти таки перервали свою переможну серію. Гостюючи на Уманщині у селищі Паланка, “червоно-білі” не змогли здолати опору місцевої команди “УТК-Ятрань”, котра нині посідає друге місце і відстає від лідерів-земляків з “Уманьферммашу” на одне очко.

Після двох поспіль нічийних результатів (1:1 зі Шполою та 2:2 з Білозір’ям) господарі тим більше прагнули реабілітуватися перед власними трибунами. Власне це їм здійснити і вдалося – кінцевий результат оформився вже до 27-ї хвилини, а реальну нагоду відігратися ще при рахунку 1:0 мав лише Руслан Педченко, проте виручив своїх колег уманський голкіпер.

Другий тайм був значно менш насиченим на моменти – “Спартак” вперто намагався не довести справу до розгрому, максимально зібрано проводячи решту ігрового часу. Хоча й два вбивчі моменти гравці “Ятрані” мали. За декілька хвилин до кінця не реалізували вихід сам на сам з воротарем, а також влучили у штангу.

Тим часом “Авангард” розгромно поступився на власному полі (0:6 з “Ретро” Ватутіне),”Лідер” у Золотоноші не впорався з “Базисом” (1:2), тому “Спартак” надалі таки посідає 9-ту сходинку, маючи матч з “Ретро” у запасі.

Наступного туру “червоно-білі” прийматимуть на “Колосі” ще одного лідера першості – шполянський “ЛНЗ-Лебедин”, котрий нині перебуває на 3-й позиції.

УТК-Ятрань – Спартак 2:0
11 липня. Паланка, “УТК-Арена”. 200 глядачів

УТК-Ятрань: Прудиус, Гончаренко, Думенко (79, Темчишин), Коломієць, Баланюк, Єжаченко Є., Казанюк Д. (46, Фещенко), Троян, Малютін, Потапов, Авраменко (63, Стеценко)
Спартак: Крикун (46, Кулініч) – Труба, Литвиненко, Калашник, Дузь – Гринець – Міхновський (75, Луганський), Зоря, Дробітько, Хомут – Педченко (66, Безпрозванний)

Голи: Потапов (4), Баланюк (27)

УТК-Ятрань-Спартак 1 УТК-Ятрань-Спартак 2 УТК-Ятрань-Спартак 3 УТК-Ятрань-Спартак 4 УТК-Ятрань-Спартак 5 УТК-Ятрань-Спартак 6 УТК-Ятрань-Спартак 7 УТК-Ятрань-Спартак 8 УТК-Ятрань-Спартак 9 УТК-Ятрань-Спартак 10

чемпіонат черкащини 10 тур 01 чемпіонат черкащини 10 тур 02

Фото: Ігор Соболенко, “Футбол Уманщини