Куди подінуть плити з центральної площі [ІНФОГРАФІКА]

Золотонісці переймаються долею старих тротуарних плит після реконструкції міських об’єктів. Після нашої публікації про заміну покриття на ділянці навколо ресторану “Весна” у соцмережах розгорнулась бурхлива дискусія. Головне питання від скептиків – куди ж саме подінуться радянські артефакти в майбутньому?

Інформацію стосовно подальшого використання цих матеріалів сьогодні наші кореспонденти дізнавались в Управлінні житлово-комунального господарства міста. Зважаючи на стурбованість містян, фахівці установи надали більш, ніж детальні дані стосовно облаштування об’єктів, що планується.

Згідно отриманих даних, усі плити, вилучені біля “Весни”, скоро потраплять на територію за Торговим центром, прилеглу до приміщень Районного споживчого товариства. Тут жахливий стан асфальтного покриття після найменшого дощу створює на ринку локальну Венецію.

Стосовно центральної площі питання більш широке. 57 плит отримало КП “Міськводоканал”. Частину вже й використали: навесні було облаштовано прилеглу до пам’ятника Небесній сотні територію. Сюди ж додались і бордюри. За допомогою решти тимчасово закриватимуть провалля на дорогах, утворені після масового викрадення каналізаційних люків у Золотоноші.

Допомогу у вигляді 270 плит отримають навчальні заклади міста для використання на своїх подвір’ях. Найбільша частка у дитсадочка “Веселка” та ЗОШ №5 – 80 і 70 відповідно. 59 плит матиме у вжитку  ДНЗ “Струмочок”, 32 – “Ромашка”, 25 – Будинок дитячої та юнацької творчості. 4 плити надійдуть до третьої школи.

Решта матеріалів лишиться в Управлінні ЖКГ. За допомогою них тут планують зовсім скоро нарешті обладнати тротуар вулиці Черкаської на ділянці від  магазину “Берізка” до залізничного мосту.

плити