ДП “Златодар” прийняло першу машину з зерном [ФОТО]

Липень в Україні – традиційний початок жнив, коли весь аграрний сектор розпочинає свою кропітку і найбільш відповідальну роботу. Хліборобська сфера – це не лише безкраї поля та сільськогосподарська техніка. Сюди можна віднести цілий комплекс процесів, що виконують ланцюжок повного циклу виробництва продуктів харчування: від зібраної зернинки до потрапляння в руки кінцевого користувача.

Початок жнив відзначив і колектив золотоніського ДП “Златодар”. До крупного заготівельного підприємства сьогодні приїхала дебютна у сезоні вантажівка із зерном. Перша ластівка – урожай від чорнобаївського СТОВ “Агроко”, котре, окрім самого сусіднього райцентру, плідно працює на землях сільських рад Мельників, Крутьок та Ірклієва.

З цієї нагоди на території підприємства відбулись урочистості, на які були запрошені міські та районні посадовці: очільник РДА Олександр Лісовий, голова Райради Валерій Саранча та секретар міської ради Андрій Заєць. Благословив на успішні жнива в скрутний для країни час і колектив ДП, і аграріїв настоятель місцевої православної церкви Олександр Косенко.

За інформацією підприємства, минулого року “Златодар” прийняв у себе 84 тисячі тон зернових культур. Ще більші надії промисловці покладають на поточний рік.

ДП Златодар 1 ДП Златодар 2 ДП Златодар 3 ДП Златодар 4