Розпочав роботу літній табір для дітей з обмеженими можливостями

У нашому місті, як і в багатьох інших, є чимало дітей, які не можуть повноцінно пізнавати світ через обмеженість фізичних можливостей. Добре розуміючи, що особливого спілкування, людської доброти, уваги і відпочинку потребують саме ці дітки, на базі Центру соцдопомоги розпочав роботу оздоровчо-реабілітаційний табір «Надія».

Двадцятеро золотоніських підлітків протягом двох тижнів матимуть чудову нагоду відпочити, побувати на екскурсіях та пізнати нове і цікаве. Добрими чарівниками, які допомогли матеріально реалізувати задумане, стали керівники сільськогосподарських та промислових підприємств міста і району.

Цьогоріч дітлахи під супроводом восьми фахівців Центру побувають в аквапарку у Броварах. Ця поїздка, як і минулорічна екскурсія до Черкаського зоопарку та парку атракціонів, стала можливою завдяки підтримці директора СТОВ «Нива» Василя Лисенка, який переймається їхніми проблемами і охоче відгукується на потреби.

Не залишають наодинці із своїми проблемами дітей та керівництво Центру і Михайло Ткалич (СТОВ «Мрія»), Григорій Зінченко (СТОВ «Перемога») із с. Хрущівка, Владислав Кулініч (ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат»), підприємці Ігор Павлов, Юлія Кібальник та міський Центр гостинності.

За словами директора Центру соцреабілітації Людмили Неліної, оздоровча літня програма передбачає чотири поїздки на Дніпро, два походи у ліс, пізнавальні екскурсії на місцеві підприємства, прогулянки та ігри на свіжому повітрі, а також роботу арт-майстерні, де юні відпочивальники разом із своїми мамами матимуть добру нагоду займатися рукоділлям під керівництвом справжніх майстринь.

Заняття ж із вишивання бісером, стрічками, хрестиком стали можливими завдяки нещодавно виграному гранту, до якого багато зусиль, вміння і таланту доклали головний спеціаліст сектора сім’ї і молоді Оксана Черв’якова та завідуюча дитячим відділенням Ольга Котюн.

Завдяки небайдужим людям діти поринають у чарівний світ мистецтва, гармонії і добра, відкриваючи у собі приховані таланти і можливості.

Алла Капля, тижневик “Златокрай”