У Золотоноші створять молодіжний центр волонтерів

Координаційний комітет сприяння обороні України оголосив про початок кампанії зі створення молодіжного «Центру волонтерів». На сьогодні організація має кілька проектів, до реалізації яких запрошує патріотично налаштовану молодь.

За словами активістів, з метою інформування містян планується створення пересувних мобільних волонтерських офісів у різних районах Золотоноші. Їхня задача – оперативне інформування місцевих жителів у потребах, що виникають регулярно у наших бійців. До того ж, ці офіси покликані виконувати ознайомчу і соціальну місію.

– Якщо тобі більш як 18 років, ти хочеш допомагати нашим солдатам на передовій, маєш неймовірну енергію, готовий прокидатися зі сходом сонця, отримати гарні організаторські навички, то нам з тобою по дорозі, – йдеться у повідомленні Комітету.

Також активісти зазначають, що особливо вітається наявність водійського посвідчення категорії «В», знання іноземної мови та уміння працювати з комп’ютером.

Усіх, хто виявить бажання долучитись, просять телефонувати за номерами /093/652-27-22, /096/529-65-33 або залишати свої повідомлення на офіційний сторінці Координаційного комітету.