“Спартак” переміг прямого конкурента та залишив зону вильоту

Друга поспіль перемога золотоніських футболістів дозволила їм обігнати сусідній “Лідер” та нарешті посісти десяту сходинку. У складному виїзному матчі у Монастирищі із місцевим “Авангардом” червоно-білі трімфували з рахунком 2:1.

Один з найбільш дальніх виїздів для “Спартака” був свого роду вирішальним. Після вкрай невдалого початку сезону, коли протягом шести матчів команда не так і не змогла здобути жодного очка, золотонісці перемогли минулого тижня сусідню команду із Золотоніського району. Оптимістичного настрою, звісна річ, мало – треба перемагати далі. Тим більше, що суперник – прямий конкурент, що перебував напередодні звітного туру на 9-й позиції.

Розпочав “Спартак” гру невдало. Гра не “клеїлась” взагалі, а футболісти видавались не зібраними. Вже після матчу головний тренер клубу Руслан Ізвозчик в якості однієї з причин зазначав далекий декількагодинний переїзд, який теж міг зіграти свою роль. Логічний результат – гол з кутового від господарів у першому таймі.

На другу половину зустрічі після суттєвого “розбору польотів” у роздягальні та ряду тактичних змін як індивідуальних, так і командних, “червоно-білі” вийшли вже зовсім іншими. Гра значно пришвидшилась, а це сприяло появі серії вкрай небезпечних атак у обидві сторони.

Та успіх під час другого тайму був на боці золотонісців – вже на 55-й хвилині рахунок вирівняв Денис Бреус. Проте, вже маючи достатній результат (нічия з такого виїзду – точно не трагедія), “Спартак” не спинився і продовжив атакувати. Перевагу й оформив у результат той самий Бреус, оформивши дубль на 77-й хвилині.

Гравці та менеджмент “червоно-білих” присвятили перемогу екс-гравцеві команди Олексію Гринькові (в пам’ять про нього золотонісці грали сьогодні з чорними стрічками).

До кінця першого кола чемпіонату лишилось три тури (у золотонісців ще й матч в запасі із ватутінським “Ретро”) і боротьба за місце під сонцем несподівано загострилася. “Авангард”, “Спартак” та “Лідер” у заочному протистоянні визначать, хто ж піде на відпочинок у безпечній зоні. Не викликає ж поки що запитань остання сходинка. Там міцно прописався “Канів”, який досі не набрав  жодного пункту. З ним “червоно-білі” і зіграють наступного тижня у Золотоноші.

Авангард – Спартак 1:2
27 червня, Монастирище, стадіон “Авангард”
Арбітр: Іван Баранов (Канів); асистенти: Ольга Литвиненко (Шпола), Віталій Запозний (Городище)

Спартак: Крикун – Труба, Дробітько, Чуприна, Калашнік – Міхновський, Литвиненко, Педченко, Хомут, Зоря – Бреус
НЗ: Омельяненко, Дробний, Кудря, Безпрозванний, Луганський.

Авангард - Спартак

Чемпіонат Черкаської області 8 тур Чемпіонат Черкаської області 8 тур таблиця