Таємничий благодійник передав Геннадію Путинцю 10 тисяч

Ще одну суттєву порцію допомоги для завершення складного лікування отримав золотоніський боєць Нацгвардії. Місцевий житель, котрий не афішує свого імені, надав Геннадію Путинцю десять тисяч гривень, дізнавшись про благодійний збір коштів, що відбувся нещодавно на концерті КВК.

За долю Путинця золотонісці переживали ще від зими, коли той з тяжким пораненням дві доби виходив з оточення окупаційних військ біля Дебальцево. Потрапивши у засідку, нацгвардієць тоді був уражений бронебійно-запалювальною кулею, котра перебила тазову кістку та дивом не зачепила важливих тканин і не загорілася в середині. Без жодної допомоги, яку надати ніхто не встиг, Геннадій 48 годин намагався дістатись до українських позицій, лишившись на самоті посеред території, зайнятої сепаратистами.

Довгий процес лікування продовжується досі. Наразі лікарі постійно коригують терміни одужання, а сам Путинець, ще не отримавши жодного документального підтвердження участі в бойових діях, змушений регулярно їздити до Києва та Харкова на лікування та оформлення необхідних документів.

За словами активістів Комітету сприяння оборони, таємничий благодійник далеко не вперше допомагає суттєвими сумами золотоніським бійцям. Проте щоразу умова категорична – повна секретність, адже, мовляв, робить він це не задля особистого визнання.