Нардеп Голуб дізнаватиметься, куди йдуть кошти на ремонт сільських доріг

Проводячи зустрічі на своєму виборчому окрузі з проблемних питань, що турбують людей, народний депутат Владислав Голуб поставив слушне для місцевих жителів питання – чому Черкаське обласне управління автомобільних доріг досі не почало навіть ямковий ремонт доріг? Обіцяє підготувати звернення на пленарному засіданні ВРУ з цього приводу, повідомляє портал Черкащани Live.

– Продовжую працювати у себе на окрузі. Сьогодні відвідав села Золотоніського району, а саме Драбівці, Кривоносівка та Синьооківка, – розповідає Голуб. – Людей турбують по всіх селах однорідні питання – тарифи, об’єднання громад, та… дороги. Точніше їх тотальна відсутність подекуди.

За словами народного обранця, він знає, що на Черкаське обласне управління автомобільних доріг було виділено достатньо коштів. Проте ремонтні роботи так і не розпочалися.

– Скільки я їзжу по округу, не те, що капітального ремонту, ямкового ремонту не бачив, – бідкається Владислав Голуб.

На наступному сесійному тижні обіцяє подати депутатський запит з вимогою інформування щодо коштів, які були вже освоєні на ремонті доріг, в також надання графіків проведення робіт.

Владислав Голуб 01 Владислав Голуб 02 Владислав Голуб 03