Відкритий лист Голові правління ПАТ „Черкасиобленерго”

Не пройшло й декількох місяців спокійного життя нашого міста та району, як громадськість сколихнула звістка: „Собко „ Цар ”- повертається ”.

Безліч запитань та чуток непокоять золотонісців.

  • Як чиновник, проти якого повстало місто та район може знову зайняти своє місце?
  • Як чиновник, котрий має II групу інвалідності та котрий перебував на лікарняному ліжку майже 7 місяців (агов правоохоронні органи, ви де?) повертається у своє крісло?
  • Як „чинуша ”, обікравши та поставивши на коліна всю Золотоніщину, повертається на свою посаду?
  • Як олігарх та його родичі на скромну зарплатню можуть мати нерухомість та бізнес, за самими скромними підрахунками, на 1 мільйон доларів (фото та перелік)?
  • Як людину, яку з ганьбою знімали тричі з посади (1 раз у Смілі та двічі в Золотоноші) може повернутись.

 

Люди ставлять один одному питання та не  можуть дати на них відповідь. Насправді ж все просто. Із спуском „чергового парашутиста” на посаду керівника Черкасиобленерго пані Кузьмінської С.А.   почав активні дії наш місцевий „Корейко”- Цар-Собко. Буквально зовсім недавно „Царя ” помітили   на базі відпочинку  Золотоніського РЕМу , з великими сумками та пакунками, і в цей же день там відпочивав високий чин з цієї ж „таємничої організації ”. Не одноразово „Цар” Собко був помічений у своєму закладі „Пиво. М’ясо.” з різними перевіряючими з Черкасиобленерго.

Тож виникає питання: „А що вони там роблять?”. А відповідь ось вона: „Вирішується  питання  подальшої долі”.

Незрозуміле й  призначення останніми днями виконуючого обов’язки керівника Золотоніського  РЕМ –  зовсім лівої людини, яка не відповідає займаній посаді    (до речі неодноразово поміченого в свиті „Царя” Собка). Мабуть пані Кузьмінська таким призначенням готує трамплін для вознесення на олімп „Золотоніського РЕМу” пана Собка. Дивує й те, що зовсім недавно вона запевняла, що дослухається та врахує побажання громади. Здавалося б, місто та район вдихне на повні груди після Царя Собка, але ж не так сталось, як гадалось – пані Кузьмінська різко змінила свою думку на протилежну. Тепер же тільки пан Собко, незамінимий та прекрасний менеджер. Його необхідно негайно повернути на його ж посаду. При цьому пані – парашутистка, як помітили всі ми, ні разу, ні жодного дня не працювала з „Царем” Собком.

Звичайно всі ми знаємо, як вирішуються подібні справи: високому начальству, м’яко кажучи, начхати на думку та переконання  жителів міста та району. До речі, „задоволені” роботою „Царя” жителі м.Сміла, в якому він пропрацював деякий час та був звільнений з ганьбою, після  повідомлення про відновлення Собка, також мають намір відвідати Черкасиобленерго та й самого поважного пана.

Після всього цього постає питання, чи адекватний Собко та його керівництво? Невже після всього, заподіяного ним, він буде призначений на ту ж саму посаду? А можливо все ж таки, пані Кузьмінська, зглянеться   та благословить своєю присутність наше містечко? Поспілкується та вислухає жителів, поміркує на предмет такого не замінимого пана, а тоді вже й зробить,  відповідні висновки.

Багато з тих, кого в свій час „облагодетельствовал” пан „найталановитіший менеджер”, вже не мають сил, здоров’я та й вік вже не той, навіть доїхати до Черкас, не кажучи про Черкасиобленерго.

Та й взагалі, якщо він такий першокласний спеціаліст, громада міста неодноразово пропонувала його на підвищення до обласного центру.

Невже Ви, „Царі-парашутисти”, панове начальники різного гатунку, вважаєте, що все Вам зійде з рук? Люди – це найпотужніша сила країни, яку не просто зупинити! То ж напевно Вам, „надповажні” чиновники варто знати, що з першого ж дня роботи, на старо-новому місці роботи, „Царю – Собку” буде влаштований достойнй та вдячний прийом!

p.s. Також ініціативна група жителів Золотоноші запрошує на невелику екскурсію всім, що нажито непосильним трудом ефективного менеджера:

1

Гараж 250 м.кв (відремонтований силами та за кошти РЕМ) коштує приблизно 60 тис. дол

2

Будинок №1, орієнтовно 200 м.кв., 30 сот. землі. Коштує приблизно 150 тис. дол.

3

Будинок №2, орієнтовно 120 м.кв., 20 сот. землі. Коштує приблизно 80 тис. дол.

4.

4 Колишнє промислове приміщення, 1200 м.кв., 50 сот. землі. Коштує приблизно 260 тис. дол.

5.

5

База відпочинку на березі Дніпра (колишня база відпочинку РЕМ, незаконно відібрана у колективу РЕМ), 200 м.кв., 20 сот. землі. Коштує приблизно 350-450 тис. дол.

6

Будівля в центрі міста Золотоноша, Садовий проїзд , площа 1000 м.кв. (незаконно приватизована за смішні гроші). коштує приблизно 100-150 тис. дол.

7

Бар “Пиво & М’ясо”. Коштує приблизно 200 тис. дол.

Фото немає –  ділянка лісу  1 га у Хвильово-Сорочині. Коштує приблизно 180-200 тис. дол.

Загальна вартість орієнтовна вартість – 1 450 000 дол