Учнів СШІТ винагородили поїздкою до аквапарку [ФОТО]

Минулого тижня 44 учні другої школи отримали приємну червневу несподіванку – саме на ці дні випала їхня колективна поїздка до аквапарку. Такої честі були удостоєні переможці за результатами рейтингової системи колективів навчального закладу, котра не перший рік визначає найкращих у навчанні, культурному житті, спорті, громадській та волонтерській діяльності тощо. Наприкінці весни першість отримали десятикласники.

Також, як і було заздалегідь обіцяно, на відпочинок з ними їздили торішні переможці – 4-Б клас, які минулого року не змогли відвідати аквапарк у звʼязку з напруженою ситуацією в країні.

Втретє дарує такий відпочинок дітям-переможцям керівник місцевого харчового підприємства “Еконія” Ірина Вагараш. Самі юнаки та дівчата лишились, звісно ж, в захваті.

За словами найменших школярів, їм сподобався не лише сам Аквапарк, а й невимушена дружня атмосфера при спілкуванні зі старшими на 6 років від себе дітьми на спільному відпочинку.

Десятикласники ж зауважили, що подібний захід – остання нагода так приємно провести час гуртом, адже наступного року влітку на них чекають випускний бал та вступні іспити для навчання у вузах.

Особливі враження ж у декого викликала можливість спускатися з водної гірки зі своїм класним керівником. Сходяться думки дітей в одному – змагалися за перемогу у рейтинговій оцінці класів вони не дарма.

Золотоніська СШІТ у аквапарку 1 Золотоніська СШІТ у аквапарку 2 Золотоніська СШІТ у аквапарку 3 Золотоніська СШІТ у аквапарку 4 Золотоніська СШІТ у аквапарку 5 Золотоніська СШІТ у аквапарку 6 Золотоніська СШІТ у аквапарку 7