У Христинівці вшанували пам’ять Володимира Лук’янця дитячим футбольним турніром [ФОТО]

Другий за ліком турнір пам’яті Володимира Лук’янця – екс-голови Черкаської ОДА, котрий останні 11 років свого життя провів у статусі керівника золотоніського ДП “Златодар” – відбувся у Христинівці.

Цей старт був започаткований три роки тому самим Володимиром Лукичем. Останнім часом його організовують діти та друзі у пам’ять про спортивного мецената.

Цього разу, за повідомленням Черкаського спорту, у христинівському парку Шевченка стосунки з’ясовували шість команд 2003-2005 років народження. Господарями турніру були юнаки з «Фортуни-1» та «Фортуни-2», а гостювали тут футболісти уманського «Іллічівця», золотоніської СШІТ №2, «Урагану» з Черкас та гравці Веселохутірського НВК, які представляли Чорнобаївський район.

У підсумку перемогу на першості здобув колектив “Фортуна-2”, перегравши у фіналі чорнобаївців. Бронза – за Уманню.

Окрім учасників, на турнірі була присутня велика кількість партнерів та друзів Володимир Лук’янця. Серед почесних гостей – дружина його дружина Галина та донька Інна.

У перерві між регулярною частиною та плей-оф юні футболісти переглянули фільм, присвячений спортивному меценату. За словами ж голови обласної федерації міні-футболу Юрія Гончарова, турніри такого масштабу слугують розвитком футзалу в області.

– У турніру є кілька цілей. По-перше, це підняти рівень юнацького міні-футболу, адже дійсно тут грають талановиті діти з широкою географією, від Чорнобаю до Христинівки, – пояснює Гончаров. – Окрім того, цей меморіал – шана пам’яті спортивного мецената, який завжди підтримував спорт, а зокрема футбол та міні-футбол.

Турнір пам'яті Володимира Лук'янця 01 Турнір пам'яті Володимира Лук'янця 02 Турнір пам'яті Володимира Лук'янця 03 Турнір пам'яті Володимира Лук'янця 04 Турнір пам'яті Володимира Лук'янця 05