Золотонісці провели масштабний патріотичний флеш-моб [ФОТО, ВІДЕО]

Насиченим видався для жителів Золотоноші недільний день 14 червня. Услід за фестивалем морозива, що відбувався у парку Шевченка, близько півтори тисячі містян взяли участь у патріотичному флеш-мобі на центральній площі. Акція “Ми будемо єдині“, яка була покликана вкотре об’єднати суспільство у надскладний для країни час, зібрала місцевих жителів найрізноманітніших вікових категорій, не зважаючи на шалену спеку.

За задумом організаторів, громада міста та району мала сформувати живу мапу країни, прикрашену різнокольоровими кульками. Переважали жовті та сині кольори, проте імпровізована територія Криму та Донбасу майоріла червоними кулями, як натяк на тимчасову окупацію.

В якості прагнення до миру та єднання золотонісці розчавили червоні кулі, залишивши площу у повністю у національних кольорах. Символізм полягав у засвідченні єдності та прагненні захистити і зберегти цілісність та неподільність України.

Розважали присутніх духовий оркестр міського будинку культури та хореографічна студія “Успіх“, котра в суботу пишно відсвяткувала своє п’ятиріччя. Після завершення учасників акції запросили на святковий концерт до літнього театру.

Організатори акції – Антон Чернявський та Ігор Потєєв – на досягнутому спинятись не збираються. У планах хлопців створення громадської організації з робочою назвою “Молодь Золотоніщини”, що має об’єднати місцевих юнаків та дівчат для благодійних соціальних проектів.

Фото: Анастасія Заболотня

ми будемо єдині 1 ми будемо єдині 10 ми будемо єдині 11 ми будемо єдині 12 ми будемо єдині 13 ми будемо єдині 14 ми будемо єдині 15 ми будемо єдині 16 ми будемо єдині 17 ми будемо єдині 18 ми будемо єдині 19 ми будемо єдині 2 ми будемо єдині 20 ми будемо єдині 21 ми будемо єдині 22 ми будемо єдині 23 ми будемо єдині 24 ми будемо єдині 25 ми будемо єдині 26 ми будемо єдині 27 ми будемо єдині 28 ми будемо єдині 29 ми будемо єдині 3 ми будемо єдині 4 ми будемо єдині 5 ми будемо єдині 6 ми будемо єдині 7 ми будемо єдині 8 ми будемо єдині 9