Дві міські команди взяли участь у всеукраїнському стрітбольному турнірі [ФОТО]

У Черкасах стартувала наймаcштабніша подія стрітбольного сезону. Обласний центр у суботу приймав турнір зі стрітболу «Маніфест Вулиці – 2015». На майданчику розважального комплексу «Бочка» зібралися 32 команди з чотирьох регіонів України (Київ, Дніпропетровськ, Запорожжя, Чернігів, Бориспіль, Бердичів, Ірпінь, Золотоноша, Драбів та Черкаси).

Перший етап був розбитий на групи по чотири команди, звідки дві найкращі виходили до наступного кола. Наше місто на турнірі представляло два колективи – “Таран” та “Легіон“.

Владислав Тараненко і Станіслав Наливайко з команди “Таран” зіграли в усіх трьох матчах у групі на високому рівні. Хлопці мінімально поступились “Чернігову” – 3:5, “Cherkago” (Черкаси) – 7:10 та перемогли “Драбів” – 10:5. Особливо виділився Станіслав, який зіграв дуже впевнено та брав гру на себе, проявивши лідерські якості . Команда посіла третє місце в групі і припинила турнірну дистанцію.

“Легіон” також боровся за вихід, але жеребкування було суровим. До групи потрапив минулорічний переможець турніру “Робкие Ребята” (Дніпропетровськ) у складі якого виступали гравці “Суперліги” та Вищої ліги чемпіонату України (Вільховецький з “Ферро ЗНТУ” та Євген Ворнік). Ця команда у підсумку і захистила титул. Сюди ж додалися столичні “Лісовики” та черкаські “Граемо як можемо”.

Киянам наші хлопці поступились з рахунком 7:12, з чемпіоном боролися до останньої секунди – 8:10, а перемогли черкаську команду – 7:6, також посівши третє місце у групі.

За словами Артура Абрамова, голови Федерації баскетболу Золотоноші, від турніру усі наші гравці отримали неабияке задоволення, адже програма була вельми цікавою та насиченою. Сюди ж додалися чисельні конкурси у перервах між матчами.

– Дуже приємно що за наших хлопців приїхали вболівати і дівчата, – зауважив Абрамов. – Станіслава особливо надихнуло це, тому він видав, напевне, кращу гру в сезоні!

Маніфест вулиць 2015 1 Маніфест вулиць 2015 2 Маніфест вулиць 2015 3