“Лідер” відстояв нічию з фаворитом чемпіонату [ФОТО]

Учора на стадіоні “Колос” в рамках шостого туру Чемпіонату Черкаської області у вищій лізі СК “Лідер” зіграв у “суху” нічию з дублерами “Черкаського Дніпра”.

Неймовірна спека не дозволила командам показати щось яскраве у першому таймі, а от в другій половині гри суперники демонстрували насичений подіями футбол. Господарі мали два виходи на рандеву з “кіпером” команди з Білозір’я, але так і не скористалися ними. Могли високі форварди “лідерів” завершувати взяттям воріт розіграші стандартів. Довелося ж потрудитися і голкіперові господарів, який двічі демонстрував ефектні сейви ближче до завершення матчу.

В підсумку, 0:0 і господарі втратили шанси наздогнати за очками команду Олександра Кирилюка (“Зоря-Черкаський Дніпро – 2” попри статус фаворита вкрай повільно входить у сезон і нині посідає лише сьоме місце). Пальмирсько-кривоносівська ж команда з п’ятьма очками опустилася на 10-ту сходинку.

Цікаво, що незважаючи на страшну спеку та вихідний день, вболівальників було кілька сотень. Причому, прихильники обох команд. А от хто точно не залишив байдужими присутніх чоловіків, так це арбітр сьогоднішнього матчу – чарівна і незворушна Ольга Литвиненко зі Шполи. Цю гру вона провела впевнено і без зауважень.

Анатолій Янголь

Лідер - Зоря 01 Лідер - Зоря 02 Лідер - Зоря 03 Лідер - Зоря 04 Лідер - Зоря 05 Лідер - Зоря 06 Лідер - Зоря 07 Лідер - Зоря 08

Лідер - Зоря 09

PB5t58oSJJk