Учитель з Богуславця перемогла на конкурсі пам’яті депортації кримських татар

Наприкінці весни тривав Всеукраїнський конкурс розробок уроків «18.05. Право на пам’ять», організований Центром громадянської просвіти «Альменда» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Громадської ініціативи Крим SOS. Захід присвячувався Дню пам’яті жертв депортації кримських татар та проводився з метою збереження історичної пам’яті, громадянського виховання, національного примирення та суспільного розвитку.

За повідомленням районного відділу освіти, одним з переможців на церемонії вручення нагород у Києві стала учитель історії з Богуславця Тетяна Москаленко. Її проект журі конкурсу, яке очолювала Гульнара Бекірова (кримський історик, публіцист, кандидат політичних наук), оцінило Дипломом третього ступеня.

Всього під час попереднього етапу до оргкомітету надійшло 102 роботи від педагогів з різних областей України. До участі ж у конкурсі було допущено 73 роботи.

Після офіціозної частини відбулась дискусія, присвячена декомунізації в освітньому процесі України, модератором якої був відомий журналіст, ведучий проекту “Свобода слова” Андрій Куліков.