У Черкасах вшановували театральну трупу санаторної школи-інтернат [ФОТО]

В Департаменті освіти і науки Черкаської ОДА відбулася зустріч з учасниками золотоніського соціально-психологічного театру «Точка зору», які у своїй творчості розкривають соціально значущі питання сьогодення. Усі вони – цьогорічні випускники місцевої санаторної школи-інтернату.

Колектив молодіжної трупи, після неодноразових виступів у рідному місті, нещодавно виступав у Черкаському центрі дитячої та юнацької творчості. Там, за ініціативи обласної Ліги старшокласників, Учнівської міжпарламентської асамблеї та за сприяння депутата обласної ради Світлани Трофімової, відбулась вистава «Нам болить за Україну або недитячий погляд на війну», повідомляє прес-служба Департаменту.

Юнаки та дівчата своєю творчістю висловили ставлення представників молодого покоління до ситуації в країні, до війни як способу вирішення конфліктів, підняли питання загальнолюдських цінностей, дружби, розуміння, підтримки одне одного, материнської та синівської любові. Тонко та емоційно золотоніські актори передали свої найболючіші переживання, донесли до публіки те, що є для них найважливіше – любов до рідної України, людяність у стосунках, пошук спільної мови та порозуміння.

Вітали юні дарування директор Департаменту Валерій Данилевський, депутат обласної ради Світлана Трофімова, заступник директора Департаменту Оксана Сімушина, ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна та доцент кафедри історії України та суспільних дисциплін ЧДТУ Євген Стрижак.

За свою творчість та небайдужість учасники колективу та його наставник Ольга Сідєльнікова окрім подяк та грамот отримали у подарунок книжки Олександра Гаврилюка «Таємниці минулого козацької Лисянки».

Соціально-психологічний театр 01 Соціально-психологічний театр 02 Соціально-психологічний театр 03 Соціально-психологічний театр 04 Соціально-психологічний театр 05