За “гоп-стоп” золотонісця направили до психіатрічної лікарні

Золотоніським міськрайонним судом розглянуто клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно замаху на відкрите викрадення чужого майна, поєднаного з насильством.

За повідомленням Золотоніської міжрайонної прокуратури, 20 січня житель Золотоноші, перебуваючи поблизу магазину «Славутич» на вулиці Шевченка, з метою заволодіння чужим майном ударив в обличчя місцеву жительку. Відібравши сумку, в якій лежало 770 гривень, парубок далеко втекти не зміг, адже його зупинив невідомий перехожий. Для жінки ж наслідки – синець на обличчі та розбита губа.

Згідно з експертизою Черкаської обласної психіатричної лікарні, нападник виявляє ознаки хронічного психічного захворювання, що супроводжується грубим порушенням функцій мислення, позбавляло та позбавляє на теперішній час його здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Через наявність клінічних ознак пасивного типу суспільної небезпеки судом застосовано відносно нього примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричної лікарні зі звичайним типом нагляду.