“Спартак” поступився на останніх секундах [ФОТО, ВІДЕО]

Прикрої поразки зазнав у п’ятому турі чемпіонату області з футболу золотоніський “Спартак”. У матчі, який мав скінчитись в ничію, всі надії зламала прикра помилка за декілька секунд до його завершення, котра так і не дозволила набрати перші очки в сезоні.

Перший тайм за рівної боротьби закінчився перемогою футболістів з уманського району. Після десятихвилинної розвідки гості створили два небезпечних моменти, один з яких і став результативним. Спершу пробив поруч зі стійкою нападник “Базиса” Юрій Дзига, підібравши винесений після кутового захисниками господарів м’яч. Друга атака завершилась взяттям воріт – постарався Давиденко, на 20-й хвилині головою перекинувши кулю через голкіпера.

Свої нагоди “Спартак” до перерви не використав. Мав нагоду відзначитись Денис Бреус в ході контратаки. Аналогічно безрезультативним став і небезпечний штрафний біля воріт “Базиса”. Подвоїти ж перевагу до перерви могли кочубіївські футболісти, проте цього разу врятував воротар Євген Крикун, витягнувши з кута складний м’яс після стрімкої контратаки.

На другий тайм “червоно-білі” вийшли з однією метою – відігратися. Після непорозуміння у власних володіннях, коли захисники ледь не лишили форварда гостей з м’ячем за два метри біля воріт, “Спартак” почав створювати моменти. Першим мав шанс Віталій Зоря, цікаво пробивши метрів з двадцяти – м’яч лише трохи розминувся з “дев’яткою”. Перспективний штрафний удар у виконанні Бреуса виявився надто слабким, а ефектно відігрався той самий Зоря, після м’якого навісу розстрілявши головою порожній кут воріт впритул.

Вийти вперед так і не вийшло, але нагоди господарі мали. Через поспіх троє “червоно-білих” банально не розібрались з м’ячем на дуже вигідній позиції, а за декілька хвилин м’яч влучив у поперечку після ефектної подачі зі штрафного удару Вячеслава Чуприни.

Починаючи з середини другого тайму “Спартак” почав замикатись у власній штрафній. Судячи з усього, не використавши власних нагод та втрачаючи сили на палючому сонці, важливіше буле вберегти перше очко в чемпіонаті. Цим і скористався “Базис”, поступово нарощуючи перевагу біля воріт Крикуна, як чисельну, так і якісну.

З кожною хвилиною тиск підсилювався, а захисники “червоно-білих” чимраз більше допускались прикрих помилок. Від голу рятували лише нехитрі удари гостей, які впевнено контролював голкіпер.

Впевненість закінчилась на останніх хвилинах, коли після удару головою з двох метрів “базисівця” Смілянця м’яч вдарився у поперечку, зрикошетив до лінії воріт та полетів назад у поле. А згодом, за мить до фінального свистка, стався і трагічний гол. Удар зі штрафного на точність від Юрія Дзиги начебто і контролював під перекладиною Богдан Крикун, та все-таки пролетів повз нього. 1:2 і фінальний свисток.

Наступний матч “Спартак” проведе в Умані, де проходитиме випробування з лідером чемпіонату – “Уманьферммаш”. А за два тижні на золотонісців чекає дербі – на “Колосі” “червоно-білі” зіграють з пальмирсько-кривоносівським СК “Лідер”.

Спартак – Базис 1:2

6 червня, стадіон “Колос” (Золотоноша)
Арбітр: Цибулько (Канів)
Асистенти арбітра: Литвиненко, Бурлай

Спартак: Крикун, Дузь, Дробітько, Литвиненко, Хомут, Гринець, Міхновський, Чуприна, Бреус, Педченко, Зоря
Базис: Красніцький, Зозуля, Дзига О., Гірський, Дудник, Тепляков, Дзига Ю., Годований В., Смілянець, Давиденко, Янчук

Голи: Зоря (58) – Давиденко (20), Дзига Ю. (90+4)

 Спартак - Базис 1 Спартак - Базис 2 Спартак - Базис 3 Спартак - Базис 4 Спартак - Базис 5 Спартак - Базис 6 Спартак - Базис 7 Спартак - Базис 8 Спартак - Базис 9 Спартак - Базис 10 Спартак - Базис 11 Спартак - Базис 12 Спартак - Базис 13 Спартак - Базис 14 Спартак - Базис 15 Спартак - Базис 16 Спартак - Базис 17 Спартак - Базис 18

Спартак - Базис 19 Спартак - Базис 20