Представники Бельгії та Люксембургу мають намір співпрацювати з гімназією [ФОТО, ВІДЕО]

Золотоніська гімназія зробила ще один крок до розширення географії міжнародних відносин з європейськими країнами. До навчального закладу з ознайомчою екскурсією завітали представники асоціації «Україна Два Люксембурга», котра більше 25 років успішно реалізує благодійні та партнерські проекти в галузі освіти, культури, медицини Черкащини.

Президент організації Марі-Франс Барб’є-Матіс, її заступник Марієт Фабек та член асоціації Марі-Луїз Гобер відвідали Золотоношу після успішного завершення багаторічних проектів у Черкасах та Смілі, де опікувалися школами і лікарнями.

За словами жінок, райцентр їм дуже сподобався з першого погляду. Не менший захват отримали і від навчального закладу.

– Золотоноша – місто для життя. Доволі комфортний населений пункт. Нам імпонує ваша атмосфера, діловий підхід, відкритість та демократичний дух як в місті, так і в гімназії, – резюмувала зустріч Барб’є-Матіс.

Самі відвідини, розпочавшись зранку у Міській раді зі знайомства з очільниками Золотоноші, продовжились у школі. Тут гості з Бельгії та Люксембургу знайомились з освітнім закладом, де можливо й продовжать свою роботу. Також активно спілкувались з юними носіями французької мови, вихованцями досвідченого вчителя Надії Лівератос, яка й запросила європейців до Золотоноші, маючи давнє знайомство з ними.

– Дуже приємно дивитись на те, з яким ентузіазмом тут вивчають французьку мову, – зазначила президент асоціації. – Маємо великі надії на взаємодію з цією школою.

Наостанок візитери закликали українських дітей не забувати свої національні традиції та коріння, ніколи їх не втрачати. «Творити майбутнє, але не забувати минулого», – з таким девізом гості з Західної Європи і розпрощалися з золотонісцями.

Фото: Сніжана Тесленко

Україна два Люксембурги 1Україна два Люксембурги 2 Україна два Люксембурги 3 Україна два Люксембурги 4 Україна два Люксембурги 5 Україна два Люксембурги 6 Україна два Люксембурги 7 Україна два Люксембурги 8 Україна два Люксембурги 9 Україна два Люксембурги 10 Україна два Люксембурги 11 Україна два Люксембурги 12 Україна два Люксембурги 13 Україна два Люксембурги 14 Україна два Люксембурги 15 Україна два Люксембурги 16