Представники Бельгії та Люксембургу мають намір співпрацювати з гімназією [ФОТО, ВІДЕО]

Україна-два-Люксембурги

Золотоніська гімназія зробила ще один крок до розширення географії міжнародних відносин з європейськими країнами. До навчального закладу з ознайомчою екскурсією завітали представники асоціації «Україна Два Люксембурга», котра більше 25 років успішно реалізує благодійні та партнерські проекти в галузі освіти, культури, медицини Черкащини.

Президент організації Марі-Франс Барб’є-Матіс, її заступник Марієт Фабек та член асоціації Марі-Луїз Гобер відвідали Золотоношу після успішного завершення багаторічних проектів у Черкасах та Смілі, де опікувалися школами і лікарнями.

За словами жінок, райцентр їм дуже сподобався з першого погляду. Не менший захват отримали і від навчального закладу.

- Золотоноша – місто для життя. Доволі комфортний населений пункт. Нам імпонує ваша атмосфера, діловий підхід, відкритість та демократичний дух як в місті, так і в гімназії, – резюмувала зустріч Барб’є-Матіс.

Самі відвідини, розпочавшись зранку у Міській раді зі знайомства з очільниками Золотоноші, продовжились у школі. Тут гості з Бельгії та Люксембургу знайомились з освітнім закладом, де можливо й продовжать свою роботу. Також активно спілкувались з юними носіями французької мови, вихованцями досвідченого вчителя Надії Лівератос, яка й запросила європейців до Золотоноші, маючи давнє знайомство з ними.

- Дуже приємно дивитись на те, з яким ентузіазмом тут вивчають французьку мову, – зазначила президент асоціації. – Маємо великі надії на взаємодію з цією школою.

Наостанок візитери закликали українських дітей не забувати свої національні традиції та коріння, ніколи їх не втрачати. «Творити майбутнє, але не забувати минулого», – з таким девізом гості з Західної Європи і розпрощалися з золотонісцями.

Фото: Сніжана Тесленко

Україна два Люксембурги 1Україна два Люксембурги 2 Україна два Люксембурги 3 Україна два Люксембурги 4 Україна два Люксембурги 5 Україна два Люксембурги 6 Україна два Люксембурги 7 Україна два Люксембурги 8 Україна два Люксембурги 9 Україна два Люксембурги 10 Україна два Люксембурги 11 Україна два Люксембурги 12 Україна два Люксембурги 13 Україна два Люксембурги 14 Україна два Люксембурги 15 Україна два Люксембурги 16

comments powered by HyperComments