Музична школа до ювілею отримала комплекти для пісочної анімації

Масштабно відсвяткувавши 60-річчя, Золотоніська дитяча музична школа отримала несподіваний та оригінальний подарунок. Відтепер колектив має у розпорядженні стенди для популярної нині анімації з піску.

Незвичну новацію презентував днями педагогічному складу народний депутат Владислав Голуб, обраний тут рік тому до Верховної ради за одномандатним округом. Таким чином школа стала частиною проекту “Мистецтво пісочної анімації дітям”, в рамках якого подібні експериментальні творчі майданчики для дітей передадуть також до Будинку школяра і дитячих садочків.

Автори ідеї, яку відразу ж підхопив народний обранець, – місцевий громадський активіст Олексій Дроб’язко і та МГО “Центр розвитку молоді”. Виготовлялися ж стенди теж поруч, на меблевій фабриці “Мікс”, потужності якої для втілення проекту надав її керівник Петро Міхновський.

Як декларують ініціатори, пісочна анімація – це чудове заняття для дітей, яке підвищує впевненість у собі і формує у дитини образне мислення. Найголовніший аспект – подібна діяльність розкриває фантазію, а також допомагає розвивати дрібну моторику, вміння триматися в колективі.

Золотоніська дитяча музична школа 01 Золотоніська дитяча музична школа 02