“Молодь vs Влада”: юнаки та дівчата провели круглий стіл з посадовцями в прямому ефірі [ФОТО, ВІДЕО]

Новий формат у веденні діалогу між громадою та місцевою владою запропонувала золотоніська молодь. Юнаки та дівчата з Молодіжної ради власними силами організували першу в райцентрі онлайн конференцію у Міській раді.

За круглим столом для обговорення нагальних питань зібрались юні активісти Дмитро Кузьмінський, Каріна Рудікова та Шаміра Кісанова. Тримали ж вербальний удар міські очільники у повному складі – мер Віталій Войцехівський, його заступники Артем Омеляненко, Олег Масло, Світлана Суддя та керівник апарату Міськвиконкому Оксана Тітаренко.

Організаційний тягар впав на плечі також не менш юним, але вже трохи досвідченим фахівцям медіа-площини: модератором конференції виступила Анастасія Заболотня, матеріали якої місцева аудиторія читає вже майже рік, а онлайн-стрім для інтернет-видання “Золотоноша” забезпечив Олександр Карпич.

В процесі спілкування учасники підіймали найрізноманітнішу тематику питань – від суто молодіжних аспектів на кшталт велосипедних доріжок, майбутнього Парку Надії чи спортивних майданчиків, до цілком серйозних тем про адміністративну реформу, майбутні вибори, або ж відносини з політичними опонентами.

Також організатори підготували ряд відеозвернень до золотонісців очільників – питання від перехожих містян фільмували напередодні.

На перший раз задоволеними лишились всі. Молодь – від можливості живого та відвертого спілкування у зовсім новому форматі, посадовці – від, за їхніми словами, незручних питань, на які тепер доведеться реагувати прискореніше.

Учасники круглого столу попередньо домовились, що подібні зустрічі проводитимуться у різних форматах хоча б раз на квартал.

Онлайн-конференція 1 Онлайн-конференція 2 Онлайн-конференція 3 Онлайн-конференція 4